Getnord – telefonai profesionalams

Getnord Logo

Būdama viena žymiausių GSM komunikacijų bendrovių, gaminančių mobilaus ryšio įrenginius ypatingai sunkioms darbo sąlygoms, Getnord tiekia naujausius ir pažangiausius telefonus ir planšetinius kompiuterius, talpindama juos į aplinkos poveikiui, smūgiams ir drėgmei apsaugotą formą.

Visi Getnord produktai kuriami pritaikant naujausias mobiliųjų įrenginių inovacijas ir yra testuojami pagal griežčiausius tarptautinius kriterijus, tokius, kaip MIL-STD 810G, IP atsparumo klasės (IP67, IP68, IP69). Getnord sustiprinti įrenginiai randa savo paskirtį daugelyje sričių: gynyboje, teisėsaugoje, viešajame saugume, kelių tvarkymo įmonėse, miškininkysėje, jūreivystėje, statybose, transporto įmonėse, kasyboje, gamyboje. Getnord teikia puikų servisą, pritaikytą konkrečių rinkos segmentų poreikiams.

Vedama  strategijos “gerai žinoti kliento poreikius, pritaikyti inovacijas ir teikti puikų servisą”, nuolatos kurdama ir matydama kelis žingsnius į priekį, orientuota į sudėtingus pramoninius sprendimus, Getnord kompanija tapo viena iš pačių žymiausių sustiprintų pramoninių telekomunikacijos įrenginių tiekėįų pasaulio rinkoje.

 

Kas yra sustiprinti telefonai?

Nesunku suprasti, kad šių dienų telefonų gamintojai labiau suinteresuoti aprūpinti savo gaminius akį veriančiomis funkcijomis, tokiomis, kaip super greita telefonų knygelė, programėlės ir HiTec kameros bei suteikti įspūdingą išvaizdą, užuot rūpinęsi telefono patvarumu. Tiems, kurių kasdieninė veikla baigiasi biuro ar namų ribose, greičiausiai pakaks įprastų telefonų, tačiau jei Jūs nuolatos dirbdami ar aktyviai pramogaudami susiduriate su sudėtingomis lauko sąlygomis, esame įsitikinę, kad ne kartą sprendėte dilemą – palikti telefoną ir likti be ryšio ar rizikuoti jį sugadinti. Sustiprinti telefonai pritaikyti dirbti ten, kur nuolatinė drėgmė, šaltis ir smūgių tikimybė. Tai Jūsų darbo įrankis, skirtas komunikavimui. Žinoma, sustiprinti telefonai sukurti ne grožiui, o negailestingam naudojimui.

Dauguma sustiprintų telefonų turi ryškius geltonos ar oranžinės spalvos intarpus, leidžiančius lengvai rasti telefoną jį numetus. Laikykite tai privalumu, net jei geltona spalva nėra Jūsų mėgstamiausia. Praėjo laikai, kai sustiprintus telefonus gamino vienas gamintojas ir jie buvo minimalių techninių galimybių, šiendien egzistuoja daug firmų, besispecializuojančių šioje srityje, todėl asortimente šalia paprastų, tik esmines funkcijas turinčių aparatų egzistuoja Anroid išmanūs sustiprinti telefonai, kurie galimybėmis nei kiek nenusileidžia naujausiems žymiausių kompanijų gaminiams.

Jei esate ekstremalių nuotykių mėgėjas, Jums reikia telefono, atitinkančio Jūsų būdą. Perskaitykite telefonų specifikacijas ir įsitikinsite, kad kai kurie modeliai sukurti kaip tik Jums. Jūs ne tik nesuksite galvos dėl savo telefono plaukiodami valtimi, kopdami į kalnus ar tiesiog užklupus smarkiai liūčiai, bet ir rasite Jums naudingų funkcijų – GPS, žemėlapius, integruotą radijo stotelę.

About Kieti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *